Hakkımızda

Hakkımızda


Oto Anka 1993 yılında kurulmuş olup, otomotiv sektoründe 21 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kaliteli, dürüst ilkeli çalışmayı prensip edinerek bugün sektöründe 2 ayrı iş yeri ile Ankara’da oto elektronik sektöründe de hep ilklere imza atıp, kendini her zaman ön planda tutmayı başararak Türkiye’de bir marka haline gelmiştir. Hızla gelişen teknoloji karşısında kendini yenileyerek Otomotiv elektroniği konusunda, özel cihaz ve ekipman sayesinde servis bünyesinde çözülmesi mümkün olmayan ya da yüksek maliyet getiren tüm elektronik modülleri onarım, programlama işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.

 

Bünyemizde her araç için orjinal test cihazı mevcut olup tüm araçların otomobil, kamyon, tır orjinal Servis test cihazları ile check-up işlemleri yapılıp arızaları giderilir.

 

ECU ( electronic control unit) açılımı ile halk dilinde beyin Oolarak adlandırılan üniteleri onarım, programlama ve test işlemleri, Chip Tuning yazılım uygulaması, Airbag beyin programlaması, Abs fren sistemleri, İmmobilizer tamiri, yedek anahtar yapımı, gösterge tamiri yaptığımız hizmetler arasında olup garantili servis hizmeti verilmektedir.

                                                                                         OTO ANKA – Bir RE-MU-AY Kuruluşudur.

Oto Anka

İletişim Formu

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Mesajınız